Contact

Openingsuren

Dinsdag 10u tot 22u (wijnbistro: 12u-13u30 en 18u30-20u30u // hapjes wijnbar: 18u-21u)
Woensdag 10u tot 22u (wijnbistro: 12u-13u30 en 18u30-20u30u // hapjes wijnbar: 18u-21u)
Donderdag 10u tot 22u (wijnbistro: 12u-13u30 en 18u30-20u30u // hapjes wijnbar: 18u-21u)
Vrijdag 10u tot 22u (wijnbistro: 12u-13u30 en 18u30-20u30u // hapjes wijnbar: 18u-21u)
Zaterdag 10u tot 22u (wijnbistro: 12u-13u30 en 18u30-20u30 // hapjes wijnbar: 17u-21u)
Zon, maan- en feestdagen Gesloten

Convento Wines

Mechelsestraat 83 - 85 - 87
3000 Leuven
Belgiƫ

Zaakvoerder & sommelier
Stéphane Godfroid
+32 475 43 91 31
stephane@convento.be

Sommelier
Tom De Praetere
E tom@convento.be

Sommelier
Charlotte Naulaerts
E charlotte@convento.be

Maître
Anna Vanhole
E anna@convento.be

Chef
Evy De Messemaeker
E evy@convento.be

Chef 
Jonas Uytterhoeven
E jonas@convento.be

Chef de partie
Seppe Van der Steen
E seppe@convento.be

Wijnwinkel, wijnbar & wijnbistro

Betaling met Bancontact en VISA / Mastercard mogelijk.

Reserven kan via hier.

T +32 468 51 71 35

E info@convento.be

Parking: 45 minuten gratis shop & goparking in de Lei en Craenendonck. Of betaalparking Vismarkt. 

BTW BE 0889 251 953
RPR Leuven

ING 363-0150272-59
IBAN BE84 3630 1502 7259

Dit is een project van CONVENTO bvba.